Автор Тема: Странен проблем с Аваст?  (Прочетена 3817 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jovanoty

• Гост
Странен проблем с Аваст?
« -: Октомври 17, 2011, 08:43:32 pm »
Колеги имах много странен проблем преди няколко дни на едно PC  което му бях инсталирал аваст имаше странен бъг. Каквото и да се опитвам да стартирам да ли ще е мозила My Computer независимо какво защочваше и мигаше като дискотека и не се стартираше. Сканирах с Malwarebytes също и с Аваст и двете нищо не намериха. Въпреки това реших да пробвам с Norton Internet Security 2012 и той нищо не намери. Забравих да спомена, че по принцип всичко започна да работи нормално още при самото изтриване на Аваст. Токова нещо ми се случи за първи път. Сега много се чудя да върна ли пак Аваст фрии понеже компютъра се използва за счетоводство.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Странен проблем с Аваст?
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2011, 09:55:28 pm »
Здравей,

Имаш ли някакви други програми за сигурност/огнени стени, които биха могли да си пречат с avast! ? Описаното от теб е наистина много странен случай. Коя версия на Windows е това. Можеш ли да пробваш да инсталираш отново програмата и ако още има такива проблеми, пробвай да изключиш Щита по поведение, да провериш дали е от него. (това е модула, който според мен може да доведе до подобни проблеми, тъй като той се интегрира много надълбоко в системата)  :-\
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

jovanoty

• Гост
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2011, 11:26:29 pm »
Здравей,

Имаш ли някакви други програми за сигурност/огнени стени, които биха могли да си пречат с avast! ? Описаното от теб е наистина много странен случай. Коя версия на Windows е това. Можеш ли да пробваш да инсталираш отново програмата и ако още има такива проблеми, пробвай да изключиш Щита по поведение, да провериш дали е от него. (това е модула, който според мен може да доведе до подобни проблеми, тъй като той се интегрира много надълбоко в системата)  :-\
windows xp pro няма никакви огнени стени. ще пробвам да отида в събота до офиса и да сложа отново аваст и ще пиша какво става, как се държи. 

Неактивен jovanoty

• Новак
  • *
  • Публикации: 13
  • avast! потлебител
« Отговор #3 -: Януари 28, 2012, 05:46:05 pm »
След преинсталация на Аваст се оправи този проблем, всичко работи нормално  :)

Неактивен lost in

• Глобален Модератор
  • Потребител
  • Публикации: 165
  • Avast! technology
« Отговор #4 -: Януари 29, 2012, 11:10:12 am »
След преинсталация на Аваст се оправи този проблем, всичко работи нормално  :)

Много програми в защита дават фира от време на време и чистата инсталация в голяма част е решението на проблемите !
avast! Virus Cleaner Free GMER technology