Автор Тема: Може ли малко инфо за регистрацията във сайта на Aast ?  (Прочетена 3469 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jovanoty

• Новак
  • *
  • Публикации: 13
  • avast! потлебител
Някой може ли да каже за какво е точно регистрацията в сайта на Аваст?  Направих си регистрация, но означава ли че за всеки инсталиран Аваст трябва да си правя нов акаунт? Примерно съм с три компютъра ?  Надявам се XMAS да даде малко яснота по въпроса :)

Неактивен Sergio

• King
  • Потребител
  • Публикации: 131
  • avast! hunter
Re: Може ли малко инфо за регистрацията във сайта на Aast ?
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2012, 10:22:52 pm »
И аз съм любопитен за какво ще служи такъв акаунт ?
Не съм търсил информация.

Don't Worry, Be Free.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2012, 10:29:46 pm »
Здравейте,

Целта на акаунта е да събира информация за дейността на аваст на вашият компютър на едно място - коя версия използвате, статистики за ползване и подобна информация. Портала е все още в начална фаза на разработка и не съдържа всички планирани функции. Примерно от това което чух в бъдеще би трябвало към акаунта да може да се свързва и андроид версията на програмата, като така ще бъдат дадени нови възможности за откриване на загубен телефон, активиране на аларма и други подобни функции, като всичко ще става много лесно от онлайн портала и аваст акаунта.

Цитат
Направих си регистрация, но означава ли че за всеки инсталиран Аваст трябва да си правя нов акаунт? Примерно съм с три компютъра ?
Не, няма нужда да се правят отделни акаунти - можеш да използваш акаунта си за всички инсталации, дори по този начин информация за трите ти компютъра ще бъде събирана в един акаунт.
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен jovanoty

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
« Отговор #3 -: Февруари 27, 2012, 08:44:19 pm »
Благодаря много за отговора изглежда ми добре замислено това :)  Дори, че с един акаунт мога да си ползвам колкото имам машини :)
Имам само един въпрос поне за сега:  По принцип може ли  да се инсталира фрии версията на машини на фирми или трябва да е Pro или AIS ? В смисъл за една конкурентна АВ дори и със защитна стена в споразумението казват, че може да се инсталира и на фирми и т.н.
Просто го задавам тук въпроса за да не пускам нова тема !

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2012, 08:52:46 pm »
По принцип може ли  да се инсталира фрии версията на машини на фирми или трябва да е Pro или AIS ? В смисъл за една конкурентна АВ дори и със защитна стена в споразумението казват, че може да се инсталира и на фирми и т.н.
Здравей,

Не, безплатната версия е безплатна САМО са домашна и НЕКОМЕРСИАЛНА употреба, което автоматично изключва ползването на продукта във фирми ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен jovanoty

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
« Отговор #5 -: Февруари 27, 2012, 09:23:18 pm »
По принцип може ли  да се инсталира фрии версията на машини на фирми или трябва да е Pro или AIS ? В смисъл за една конкурентна АВ дори и със защитна стена в споразумението казват, че може да се инсталира и на фирми и т.н.
Здравей,

Не, безплатната версия е безплатна САМО са домашна и НЕКОМЕРСИАЛНА употреба, което автоматично изключва ползването на продукта във фирми ;)
Разбрах!
Много благодаря за инфото.