Автор Тема: avast! External Control  (Прочетена 4191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 26
avast! External Control
« -: Юни 04, 2007, 09:33:25 am »
 Здравейте,свалих си avast! External Control и от avast! Tweaker сложих  отметката на Web Shield Power Mode както бях прочел в една статия за този продукт.Въпроса ми е следния:необходимо ли е да донастроивам нещо допълнително тъй като не забелязвам някаква разлика от преди да сложа avast! External Control и ако да-какво точно трябва да пипна.Бих се радвал ако някои сподели преки впечатления от това допълнение.Поздрави  ;)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: avast! External Control
« Отговор #1 -: Юни 04, 2007, 12:13:13 pm »
Здравей и добре дошъл :)

Здравейте,свалих си avast! External Control и от avast! Tweaker сложих  отметката на Web Shield Power Mode както бях прочел в една статия за този продукт.Въпроса ми е следния:необходимо ли е да донастроивам нещо допълнително тъй като не забелязвам някаква разлика от преди да сложа avast! External Control и ако да-какво точно трябва да пипна.Бих се радвал ако някои сподели преки впечатления от това допълнение.Поздрави  ;)
Не е необходимо да правиш допълнителни настройки - AEC (avast! External Control) сам променя всичко.
Ами то не се и очаква да усетиш разликата - тази програма е нещо като помощно средство за avast! . Казваш, че си включил Web Shield Power Mode - ами разликата тук е че не се проверява само НТТР трафика на браузъра, а се проверява НТТР трафика на всяка програма - примерно отвори настройките на резидентната защита и пусни да теглиш нещо с даунлоуд мениджер (Flashget примерно) и ще забележиш, че Интернет Щита проверява и трафика на Flashget  ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
« Отговор #2 -: Юни 04, 2007, 12:28:14 pm »
Благодаря Ви за изчерпателния отговор XMAS! Поздрави

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
« Отговор #3 -: Юни 04, 2007, 01:16:04 pm »
Благодаря Ви за изчерпателния отговор XMAS! Поздрави
Няма защо  8)

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
« Отговор #4 -: Юни 20, 2007, 05:32:14 pm »
Здравейте отново приятели,имам следния въпрос-при стартиране на avast! External Control->avast! Tweaker-> слагане отметка на Web Shield Power Mode дава следната грешка:
http://store2.data.bg/popsi/avast%20error.JPG
Държа да отбележа че се проверява НТТР трафика на програмите които се свързват с интернет,но незнам дали наличието на тази грешка би трябвало да ме притеснява....

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
« Отговор #5 -: Юни 20, 2007, 06:03:09 pm »
Здравейте отново приятели,имам следния въпрос-при стартиране на avast! External Control->avast! Tweaker-> слагане отметка на Web Shield Power Mode дава следната грешка:
http://store2.data.bg/popsi/avast%20error.JPG
Държа да отбележа че се проверява НТТР трафика на програмите които се свързват с интернет,но незнам дали наличието на тази грешка би трябвало да ме притеснява....
Тази грешка не трябва да те тревожи - просто е бъг в самата програма (avast! External Control ) . И при мен се получава, но въпреки това програмата си работи ;)