Автор Тема: Как да видя вирусите в клетката?  (Прочетена 14449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Еди

• Потребител
  • Публикации: 117
Re: Как да видя вирусите в клетката?
« Отговор #15 -: Август 11, 2011, 05:46:56 am »
Е щом професионалистите така действат.... нямам думи ;)
За съжаление всичката ни работа е такава, щом професионалистите се държат като като аматьори, то тогава остава ни надеждата само ние аматьорите да се държим като професионалисти! За съжаление има доста места, където е точно така и аматьорите знаят и могат повече от професионалистите, а трябва да е обратното.

jovanoty

• Гост
« Отговор #16 -: Август 15, 2011, 10:44:00 am »
Да ви кажа какво ми казаха, може за в бъдеще да е полезно на някой некомпетентен по тези въпроси като мен. Попитах един приятел, които професионално се занимава с ПС-та, та той ми каза в моя случай да не трия и да не пипам нищо, че ще стане по-голяма бъркотия. Ще му занеса компа да ми го преинсталира и да ми го изчисти и така :))

Този наистина е голям професионалист ............ да знаеш много разбира... :)   

Неактивен Еди

• Потребител
  • Публикации: 117
« Отговор #17 -: Август 16, 2011, 09:51:04 pm »
Определено. Щом като подобен проблем се решава с преинсталация и този човек е професионалист - то тогава и аз съм професионалист ;D Ами да, аз също мога да преинсталирам! Кой ще ми даде дипломата? :D

jovanoty

• Гост
« Отговор #18 -: Август 17, 2011, 03:08:27 pm »
Между другото колега такива "професионалисти" много да знаеш .... от личен опит ти казвам :)

Неактивен Sergio

• King
  • Потребител
  • Публикации: 131
  • avast! hunter
« Отговор #19 -: Август 18, 2011, 11:21:52 am »
   Мани ги тия специалисти дето препоръчват преинсталация...
   Ако има полиморфен вирус из HDD и трови файловете наред, тогава бих се съгласил на варианта преинсталация до корена :) и формат на всички дялове в противен случай не.

Don't Worry, Be Free.