Автор Тема: Новия avast! Free: 6.0 причини да замените старата си антивирусна  (Прочетена 4449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Повече информация по темата ТУК ;)

Уеб сайта ще бъде обновен по етапно с новата информация ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен sergo_k

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 92
    • Вашата софтуерна визия
Аз вече ъпдейтнах до аваст 6 :)

Неактивен Sergio

• King
  • Потребител
  • Публикации: 131
  • avast! hunter
Много бързо я прескочиха версия 5...

Don't Worry, Be Free.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
Много бързо я прескочиха версия 5...
Не бих казал, версия 5 беше пусната през Януари миналата година - тоест преди година. Все пак компанията расте и развитието на програмата се ускорява.

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 26
И аз се обнових до версия 6,имам едно питане-при вас работи ли плъгина webrep?
Използвам Mozilla,всичко работеше в началото но в момента ми показва че нито един сайт няма рейтинг...може би е нещо временно?

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
?
Използвам Mozilla,всичко работеше в началото но в момента ми показва че нито един сайт няма рейтинг...може би е нещо временно?
Да и при мен не работи. Това е временно - има някакъв проблем на сървъра на компанията.

Неактивен Еди

• Потребител
  • Публикации: 117
Аз успешно успях през обновяващия механизъм да обновя до последната 6 версия, но не мога да разбера защо не мога да изтегля инсталатора на АИС. Успях на безплатния антивирус и професионалната версия, но на интернет сигурност отказва да се изтегли. Пробвам от снощи на два различни компютъра с няколко различни браузъри и няма ефект. При как е?

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 26
?
Да и при мен не работи. Това е временно - има някакъв проблем на сървъра на компанията.
Надявам се скоро да го оправят и все пак,честита нова версия на всички почитатели на Аваст!
edit
..всичко вече е наред!!!
« Последна редакция: Февруари 27, 2011, 10:12:14 am от Popsi »

Неактивен Еди

• Потребител
  • Публикации: 117
Аз успешно успях през обновяващия механизъм да обновя до последната 6 версия, но не мога да разбера защо не мога да изтегля инсталатора на АИС. Успях на безплатния антивирус и професионалната версия, но на интернет сигурност отказва да се изтегли. Пробвам от снощи на два различни компютъра с няколко различни браузъри и няма ефект. При как е?
Развитие по темата има ли? Все още не мога да изтегля инсталатора на АИС 6 от официалния сайт. Защо?