Автор Тема: Avast 5 IS-валидност на лиценз  (Прочетена 2995 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EMILLIO_FIELO

• Новак
  • *
  • Публикации: 12
  • avast! потлебител
Avast 5 IS-валидност на лиценз
« -: Декември 05, 2010, 02:47:36 pm »
Здравейте!Най-сетне се сдобих с Avast IS.Купих си я за една година.Въпроса ми е,дали мога да си я активирам в пробен период и след това,когато изтече,да я активирам с лиценза си.С други думи лиценза започва да тече от датата на неговото инсталиране или е с фиксирана дата на валидност.Ако съм го купил на 2 дек.2010 ще е валиден до 2.дек.2011?
Ще съм благодарен на Вашето бързо съдействие,защото все още имам малко оставащ НОД 32 лиценз.
Но,разбира се,Avast Ruuuuuls! ;D
« Последна редакция: Декември 05, 2010, 03:47:42 pm от EMILLIO_FIELO »

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re:Avast 5 IS-валидност на лиценз
« Отговор #1 -: Декември 05, 2010, 07:35:21 pm »
Здравейте!Най-сетне се сдобих с Avast IS.Купих си я за една година.Въпроса ми е,дали мога да си я активирам в пробен период и след това,когато изтече,да я активирам с лиценза си.С други думи лиценза започва да тече от датата на неговото инсталиране или е с фиксирана дата на валидност.Ако съм го купил на 2 дек.2010 ще е валиден до 2.дек.2011?
Ще съм благодарен на Вашето бързо съдействие,защото все още имам малко оставащ НОД 32 лиценз.
Но,разбира се,Avast Ruuuuuls! ;D
Здравей,

До колкото ми е известно лицензът започва да тече от датата на неговото закупуване ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен EMILLIO_FIELO

• Новак
  • *
  • Публикации: 12
  • avast! потлебител
« Отговор #2 -: Декември 05, 2010, 09:04:22 pm »
Да и аз преди час след четене из съпорт форума на Аваст го научих,десен бутон на лицензния файл и го отваряме с нотпад и там си пише...при мен се оказа,че започва да тече от днес до 5 декември 2011.Така че вече съм с Avast IS!Но,моля,не променяйте нищо по вашите лицензни файлове,само една запетая и всичко се проваля.И накрая да попитам : има ли пречка да оставя и двете стени-на Аваст и на Windows 7,като като последната си е по дефолт настроена?

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #3 -: Декември 06, 2010, 10:44:25 am »
И накрая да попитам : има ли пречка да оставя и двете стени-на Аваст и на Windows 7,като като последната си е по дефолт настроена?
Не, няма проблем да оставиш и двете - няма никакъв конфликт, точно затова и при инсталацията на IS не се изисква спирането на вградената стена на Windows 7 ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...