Автор Тема: Проблем с Аваст и utorrent  (Прочетена 3977 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен 3SSS

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
  • avast! потлебител
Проблем с Аваст и utorrent
« -: Юли 22, 2010, 07:17:57 pm »
Здравейте, наскоро инсталирах Avast IS 5.0 и нещо не мога да ги сработя с уторент.

Пробелма се състои в това, че уторент показва,че мрежата работи както трябва (уж!) ,но всъщност не е така...

Въпреки зеления индикатор,след проверка в сайта излиза,че порта не е отворен:

Скороста (когато я има) е в пъти по-ниска от обикновено, а на моменти тотално спира.
Държа да отбележа, че уторент е в изключенията, а също така и извън p2p щита.

Моля за вашата помощ ?

П.П. Друга защитна стена не позвам...

Неактивен 3SSS

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
Re:Проблем с Аваст и utorrent
« Отговор #1 -: Юли 24, 2010, 09:17:23 am »
Алооо каква е тая подръжка бе,глупавия форум за какво е??? 3 ден няма отговор,ако не си оправите подръжката със сигурност Аваст няма да се задържи на PC-то ми!!! >:( >:( >:(

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
« Отговор #2 -: Юли 25, 2010, 10:52:58 am »
Алооо каква е тая подръжка бе,глупавия форум за какво е??? 3 ден няма отговор,ако не си оправите подръжката със сигурност Аваст няма да се задържи на PC-то ми!!! >:( >:( >:(
А ти провери ли из темите тук дали няма решение на твоя проблем? Под "извън р2р щита" имаш предвид, че си махнал отметката пред u Torrent в експертните настройки на р2р щита?
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 10:56:10 am от larycc »

Неактивен 3SSS

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
« Отговор #3 -: Юли 25, 2010, 11:29:37 am »
Да, точно това имам предвид.Прегледал съм форума и не намерих нищо по въпроса...

Неактивен larycc

• avast! маниак
« Отговор #4 -: Юли 26, 2010, 11:02:42 am »
А провери ли, когато спреш Аваст, дали тръгва utorrenta и спират ли тези проблеми?

Неактивен 3SSS

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
« Отговор #5 -: Юли 27, 2010, 11:07:41 am »
Да, проблема се оправи веднага щом спрях щитовете на Аваст!.Както и да е, проблема го реших като преинсталирах Аваст!.

П.П. форума е доста замрял и подръжка от 1-2 човек е просто СМЕШНО
Страхотен продукт с жалък съпорт на български, това представлява Аваст! в момента...

Поздрави! ;)
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 11:11:32 am от 3SSS »

Неактивен larycc

• avast! маниак
« Отговор #6 -: Юли 27, 2010, 04:06:35 pm »
Радвам се, че си оправил проблема. Иначе си прав за съпорта, но за съжаление е така - XMAS, който създаде този форум, мисля, че няма общо с фирмата, която поддържа Avast за България. Тъй че този форум е по-скоро дело на ентусиасти доброволци, отколкото на фирмена политика. Поздрави и на теб!  :)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #7 -: Юли 27, 2010, 10:06:44 pm »
Радвам се, че си оправил проблема. Иначе си прав за съпорта, но за съжаление е така - XMAS, който създаде този форум, мисля, че няма общо с фирмата, която поддържа Avast за България. Тъй че този форум е по-скоро дело на ентусиасти доброволци, отколкото на фирмена политика. Поздрави и на теб!  :)
Да, наистина напоследък форума е малко замрял, за което се извинявам, но просто в момента имам мноогоо малко свободно време покрай новата ми работа. Но, larycc е прав, този форум е създаден от доброволци, които не винаги са длъжни да помагат, но го правят и съм им блогадарен. Надявам се след седмица две вече нещата да се нормализират и да мога да отделям отново повечко време на форума и сайта. Все пак наближава излизането на avast! 5.1 ;) (но за това ще имаме повечко информация малко п-нататак  ;D )

Радвам се че проблема е решен, макар и да не можах да отговоря на въпроса - ето малко закъснял отговор - можеше да се пробва да се изтрие правилото на огнената стена на avast! за uTorrent и след това да се създаде ново (но това е просто предложение, за тези които се сблъскат с проблема в бъдеще)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...