Автор Тема: free anti-virus 5.0 проблем регистрация  (Прочетена 2488 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jovanoty

• Гост
free anti-virus 5.0 проблем регистрация
« -: Февруари 26, 2010, 02:42:59 pm »
Колеги дано да няма подобна тема, но вече на 2 машини се опитвам да регистрирам аваст за 1 година и ми дава "Получавам информация, моля изчакайте...... " и след малко затваря прозореца. При някой друг да ли се е получавало това от снощи е така 25.02.10г. И така опитвам много пъти и нищо... !

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re:free anti-virus 5.0 проблем регистрация
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2010, 08:07:34 pm »
Колеги дано да няма подобна тема, но вече на 2 машини се опитвам да регистрирам аваст за 1 година и ми дава "Получавам информация, моля изчакайте...... " и след малко затваря прозореца. При някой друг да ли се е получавало това от снощи е така 25.02.10г. И така опитвам много пъти и нищо... !

Здравей,

Ползваш ли последната версия на програмата ? Може би това е временно затруднение на сървърите, понеже при мен всичко си работи (днес инсталирах на един компютър без проблеми)

Може да пробваш да се регистрираш на сайта и след това просто да въведеш ключа ръчно в програмата ?
« Последна редакция: Февруари 27, 2010, 02:58:40 pm от XMAS »
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

jovanoty

• Гост
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2010, 02:10:35 pm »
ОК Благодаря за отговора.

Неактивен lost in

• Глобален Модератор
  • Потребител
  • Публикации: 165
  • Avast! technology
« Отговор #3 -: Март 06, 2010, 03:49:16 pm »
Проблема с регистрацията и още няколко  са докладвани и са взети необходимите мерки ,благодаря!
http://avast.softvisia.com/forum/index.php/topic,491.0.html
« Последна редакция: Март 06, 2010, 03:51:16 pm от mihnev »
avast! Virus Cleaner Free GMER technology