Автор Тема: avast! 5.0.377 Final Излезе !!!  (Прочетена 14762 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: avast! 5.0.377 Final Излезе !!!
« Отговор #30 -: Януари 23, 2010, 10:07:40 pm »
Повече не искам да се мъча да оправя нещо по avast 5.Виждам тук някакви оправдания от първи клас била първа финална версия.Ами то вчера излезе Mozila 3.6  да имате някакви проблеми който си е обновил,не мямате.Ами да забелязвате че процесите на avasta са версия 5.0.374 а не 5.0.377 няма кои да види а само оправдания.За мен има голям гаф дали умишлен дали не аз не знам.Знам само че това е антивирусна която би трябвало да ми защити компютъра все пак,а не да го изкарва от строя по един или друг начин.Толкова се изписа и хвалби хиляди.Признайте згафихме,а не да се пишат врели некипели..Имам предвид че била първа финална версия.Аз ли да съм им тест на грешките които са допуснали...!!!!!!!!!!!!!!!
Ами недей, никой не те кара насила да си я инсталираш, щом имаш тоооолкова много проблеми изчакай нова версия, която да се надяваме ще ти ги реши. :-\

Никой не е казал, че няма проблеми. Но чак толкова да се оплаквате, както казах преди финала бетата имаше  повече от 1 милион тестови потребители и те нямаха проблеми. Както и да е, каквото и да кажа все ще бъсе обърнато ...

Приятно и безавариино учене.  ;)
Мерси ;)

Темата е заключена, ако имате проблеми създайте нова.
« Последна редакция: Януари 23, 2010, 11:56:11 pm от XMAS »
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен lost in

• Глобален Модератор
  • Потребител
  • Публикации: 165
  • Avast! technology
Re: avast! 5.0.377 Final Излезе !!!
« Отговор #31 -: Януари 24, 2010, 12:09:58 am »
Повече не искам да се мъча да оправя нещо по avast 5.Виждам тук някакви оправдания от първи клас била първа финална версия.Ами то вчера излезе Mozila 3.6  да имате някакви проблеми който си е обновил,не мямате.Ами да забелязвате че процесите на avasta са версия 5.0.374 а не 5.0.377 няма кои да види а само оправдания.

Кое кой да види? Първо такава версия 5.0.374 няма,имаше 5.0.373 !
Как така,аджеба,само на вас ви прави проблем,ами дайте шот  на  проблема,логове,дайте повече информация има ли други инсталирани програми в защита и пр. и пр. ,възможни са конфликти и т.н. Аз я тествам на 3 различни ОС системи (XP/Vista 32x64/Win7 32x64) и такива  проблеми като вашите не съм срещал,няма и да срещна.
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 12:12:04 am от mihnev »
avast! Virus Cleaner Free GMER technology