Автор Тема: Как работи Avast ???  (Прочетена 9932 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
Re: Как работи Avast ???
« Отговор #15 -: Март 10, 2009, 09:49:15 pm »
Кликваш с десен бутон върху иконката на Аваст в трея, отива на първото, отваряш щитовете и като ги маркираш един по един с ляв бутон и ще видиш кой ти е спрян - на него ще ти даде да натиснеш ПРОДЪЛЖИ. Иначе остави ги на нормална. И всичко само се ъпдейтва. Не пипай нищо друго. И прочети повечко тук, преди да питаш друго.

Неактивен arob

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
« Отговор #16 -: Март 10, 2009, 10:03:39 pm »
А да опрайх го мерси много :):):):)

Неактивен NIKIEVROTO

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 42
« Отговор #17 -: Март 10, 2009, 10:30:11 pm »
Автоматично ли се ъбдейтва или ас тряа да го напрая ???

Програмата си се ъпдейтва автоматично.Е ако желаеш може да я направиш да я ъпдейтваш и ръчно щом толкова много желаеш :D :D
Най - турдно е , да се докажеш , че сруваш нещо!

Неактивен NIKIEVROTO

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 42
« Отговор #18 -: Март 30, 2009, 01:11:39 pm »
Привет на всички и честиа първа пролет !  :)

Мисля , че тука трябва да попитам по този въпрос , който ме интересува , защото това е част от работата на Аваст! та значи..

Днеска ми излезе този прозорец и искам да знам какво точно означава.Много пъти ми е излизал до сега въпреки , че му давам да не ми показва този прозорец но това не ме бърка.Просто ми е любопитно какво ще рече това съобщение.Като за целта изболзвам отделен Firewall а не този на Windows.

Благодаря предварително и Лек ден на всички.  :)
Най - турдно е , да се докажеш , че сруваш нещо!

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
« Отговор #19 -: Март 30, 2009, 05:56:04 pm »
Здрасти. Преди 2 години и аз имах същия проблем. Тогава XMAS ми препоръча да си сложа стена, защото аз дори вградената не бях включил. После сложих Sygate PF, но включих и вградената на Уиндоус. НАправи ми впечатление, че когато изключа вградената стена и атаките започват. Пешо ми препоръча нещо в последния си пост по темата, но не зам ако забраня тези портове дали няма да спра трафика към локалния тракер, затова не съм ги спрял. Сега съм с Комодо и пак така - когато спра вградената стена и започват тези атаки. Някои казват, че не е хубаво да имаш две стени, но при  мен си работят без проблеми Комодо и Уиндоус-ката.