Автор Тема: доволни ли сте от своята антивирусна програма  (Прочетена 13616 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 26
Re: доволни ли сте от своята антивирусна програма
« Отговор #15 -: Март 13, 2008, 02:06:20 pm »
Върл фен съм на Nod32! Тя е бърза , лека , и най - важното - блокира и лови всякакви вируси : ;D Преди ползвах Symantec Anti-Virus. Това е най - смотаната антивирусна програма! Наложи се да преинсталирам заради нея!ssssssss
off
Би ли се аргументирал относно Symantec
off

Неактивен Fix problem

• Начинаещ
  • **
« Отговор #16 -: Март 22, 2008, 03:32:49 pm »
Беше пропуснал около 2000 вируса/червеи/троянци , сещаш се за кво говоря... >:( >:( >:(

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
« Отговор #17 -: Март 27, 2008, 02:49:01 pm »
Доста сериозна цифра  ;)...както и да е...по темата-привърженик съм на продуктите на Symantec,но голяма слабост ми е Avast и това е една от причините и да следя и този форум.Чакам с нетърпение новата версия 4.8 за да мога да я сложа и тествам.Поздрави!

Неактивен наблюдател

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #18 -: Август 01, 2008, 04:18:03 pm »
До преди година и половина бях на тази т.н. "антивирусна" програма-Аваст. Компютъра ми се беше пощурял- забиваше, зацикляше, изскачаха съобщения "Virus Alert"....абе ужас. Бях се ошашавил много. Тогава една позната, системен администратор в държавно учреждение ми препоръча да си сложа NOD32.  И какво се получи, когато я сложих: "45 коня на водопой" в машината ми! Ужас! От тогава никакви компромиси :карам си с НОД-а и "пей сърце"- пиле не е прехвръкнало в машината, а трябва да се има впрезвид, че доста "шаря" насам-натам. :)) А от как излезе новата NOD32v3- нещата са още по добри- лека, бърза, безкопромисна! и най-вече лесно достъпна- 0.16 лв/ден ми излиза, като си пусна смс за 1 месец. Че то с 16ст и един бонбон не мога си купи. "Аваст" обаче вече не бих си сложил за нищо на света!
Успех на всички и...умната с коя програма работите!

Неактивен GlowNDark

• avast! bg support
  • Потребител
  • Публикации: 184
    • avast! antivirus bulgaria
« Отговор #19 -: Август 02, 2008, 07:48:16 pm »
 ::) КАТО ИЗКЛЮЧИМ РЕКЛАМАТА (защото като го чета предния пост имам чуството, че е просто рекламен :)

"Изскачаха съобщения "Virus Alert"....абе ужас."  - ами това, че са изскачали такива съобщения, значи че аваст е откривал вирусите и е предупреждавал за тях, а след като си сложил NOD32 "пей сърце"- защото той просто не ги е хващал.
Повече няма смисъл да коментирам...

Неактивен kidza

• Новак
  • *
  • Публикации: 13
« Отговор #20 -: Август 03, 2008, 05:03:02 pm »
Интересно, но и аз мисля така! Още повече че на няколко приятели качвам avast след NOD-а и резултатите са меко казано плачевни в минус на NOD! ;D ;D ;D Така че внимавайте каква антивирусна ползвате! 8) На вкус приятели няма!

Неактивен Galin Todorov

• Потребител
  • Публикации: 102
    • Форума на Буковлък
« Отговор #21 -: Септември 11, 2008, 09:49:46 pm »
::) КАТО ИЗКЛЮЧИМ РЕКЛАМАТА (защото като го чета предния пост имам чуството, че е просто рекламен :)

"Изскачаха съобщения "Virus Alert"....абе ужас."  - ами това, че са изскачали такива съобщения, значи че аваст е откривал вирусите и е предупреждавал за тях, а след като си сложил NOD32 "пей сърце"- защото той просто не ги е хващал.
Повече няма смисъл да коментирам...
И аз го забелязах че е реклама, а за нод-а нямам думи. Колко пъти смятат да ми слагат бан във форума им че им казвам истината не знам. чак пък "перманентно игонен" от форучето им. Ба си рекламата му правят там обаче. Едно момче попита за един проблем с инсталацията, ония му искат данни за лиценза и отказаха да му помогнат защото този лиценз не бил валиден. Смешници.
Аз за горното си напълно прав. Нода си мълчи защото не лови нищо а аваст не мо дава да отворя заразен файл насила да искам даже, уиндоуса изкарва грешка.
-Как се нарича компютър с инсталирана Nod32?
-Компютър без антивирусна защита.