Автор Тема: Помощ за инсталацията на avast!  (Прочетена 4068 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен denislava

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Помощ за инсталацията на avast!
« -: Януари 07, 2009, 01:24:24 pm »
Искам да попитам нещо за avast!home-добра ли е и как мога да я инсталирам.Ще имам ли някакви проблеми с инсталацията?в момента съм с nod32 и не съм доволна.искам да я сменя, но не знам какво да направя-не разбирам много от компютри.трябва ли първо да деинсталирам nod32 и тогава да инсталирам avast?и няма ли компютъра да остане незащитен през това време?

кирилизирано

АДМИН: При следващ пост на латиница, постът ще бъде изтрит без предупреждение
« Последна редакция: Януари 07, 2009, 01:32:52 pm от XMAS »

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Помощ за инсталацията на avast!
« Отговор #1 -: Януари 07, 2009, 01:40:29 pm »
Здравей,

Искам да попитам нещо за avast!home-добра ли е и как мога да я инсталирам.Ще имам ли някакви проблеми с инсталацията?
Ами това е форума на avast!, така че за нас програмата е добра  ;D Щом желаеш да я пробваш може да я дръпнеш от ТУК , а подробни инструкции за инсталацията може да намериш ТУК. Инсталацията е много лесна  ;)

в момента съм с nod32 и не съм доволна.искам да я сменя, но не знам какво да направя-не разбирам много от компютри.трябва ли първо да деинсталирам nod32 и тогава да инсталирам avast?
Да, задължително трябва да деинсталираш другата антивирусна програма преди инсталацията на avast! (можеш да го напраиш от Control Panel -> Add/Remove Programs -> NOD32 -> Uninstall )

и няма ли компютъра да остане незащитен през това време?
Спокойно, нищо няма да му стане на компютъра за няколко минути  ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен miq

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #2 -: Януари 17, 2009, 08:25:44 pm »
Програмата е супер! Бях с NOD32, компът забиваше непрекъснато, бъкаше от зарази, ужас! Добре, че инсталирах Аваст, за да ми го изчисти и да не преинсталирам Уиндоуса. За мен е най-добрата!!! Инсталирайте я и ще се уверите сами. :D

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #3 -: Януари 18, 2009, 04:09:23 pm »
Програмата е супер! Бях с NOD32, компът забиваше непрекъснато, бъкаше от зарази, ужас! Добре, че инсталирах Аваст, за да ми го изчисти и да не преинсталирам Уиндоуса. За мен е най-добрата!!! Инсталирайте я и ще се уверите сами. :D
Радвам се че програмата ти допада  ;D
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...