Автор Тема: Излезе avast! Home/Pro 4.8.1227 !!!  (Прочетена 2690 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Излезе avast! Home/Pro 4.8.1227 !!!
« -: Юли 21, 2008, 02:46:39 pm »
Излезе avast! Home/Pro 4.8.1227 !!!   
Излезе avast! Home/Prо 4.8.1227 .
Тази версия включва следните промени:

* усъвършенстване на няколко разархиватора (WinExec, SFX CAB, LHARC, ZOO)
    * проверката за критични системни файлове вече се извършва и от скенера при достъп (като превенция на фалшиви тревоги)
    * скенер от команден ред (ashCmd.exe): поправено е показването на броя на директориите
    * Windows Vista: по време на на проверка на системния диск повтарящите линкове вече се сканират правилно (symlinks)
    * разширение на експлорера (ashQuick.exe) вече приключва веднага след спиране на проверката
    * поправен е проблем при SMTP тревогите
    * проверката на дигиталния подпис вече се извършва и при скенера при достъп (Windows Vista и Windows XP x64)
    * поправена е настройката за изключване на проверката на заразени файлове по време на системна проверка
    * Подробен Потребителски Интерфейс: вече не е възможно изтриването на задача по подразбиране чрез бутона Delete
    * поправен е синхронизиращ проблем, който може да доведе до блокирането на компоненти на avast! (например Outlook услугата)
    * Windows Vista SP1: поправен е проблема с кернел драйвера aswSP.sys (проблеми по време на изключването на системата)
    * добавено е решение на проблема със съвместимостта с NComputing NCT
    * Стандартен Щит: подобрено е боравенето с изключения
    * подобрения по системата за изпращане на рууткит
    * проверка на поща: поправки по IMAP (Thunderbird)

Всички, които вече имат инсталирана програмата могат просто да я обновят. А тези, които я нямат могат да си я свалят от следните места:

avast! Home - Български 4.8.1227 (24.8 MB)

avast! Professional - Български 4.8.1227 (25.7 MB)

SoftVisia DOWNLOAD Mirror
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен lost in

• Глобален Модератор
  • Потребител
  • Публикации: 165
  • Avast! technology
Re: Излезе avast! Home/Pro 4.8.1227 !!!
« Отговор #1 -: Юли 22, 2008, 02:47:43 am »
Все повече ме впечатлява тази антивирусна,от както излезе версия 4.8 е в челната 5-ца.Браво на нейните създадели и хвала на техния неуморен труд, който влагат денонощно .Естествено благодаря и на всички нейни фенове,които в м/у впрочем стават все повече и повече.В това число съм аз и съпругата ми.
Поздрави! :)
avast! Virus Cleaner Free GMER technology

Неактивен CodeX

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: Излезе avast! Home/Pro 4.8.1227 !!!
« Отговор #2 -: Юли 24, 2008, 08:55:19 am »
А в новата версия която излезе преди 4асове avast! 4.8.1229 какви са промените. :o
iMacG5-MAC OSX10.5/IntelCoreDuo-2,0Ghz;1GB RAM;250GB HDD.