Автор Тема: аваст не се обновява не мога да го изтрия или да премина на ноива версия  (Прочетена 11608 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nik1357

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
          Аваст не ми се обновява ,а е настроен на автоматично обновяване.
Пробвах и да го деинсталирам ,за да го инсталирам на ново но ми пише че има грешка

Преди се обновяваше сам.Сега дава съобщение че не е успял и като натисна за повече информация не реагира.Просто скрива надписа до другия ден.

Моля за помощта ви!

Неактивен GlowNDark

• avast! bg support
  • Потребител
  • Публикации: 184
    • avast! antivirus bulgaria
Най-вероятно проблемът е с интернет връзката ти. Виж дали не си слагал някакви Firewall които да пречат на аваст да се свърже с сървърите, другия вариант е проблем с лиценза...

Неактивен yul67

• Новак
  • *
  • Публикации: 22
Здравей, имах подобен проблем с AVG , свали си инсталационен файл и го стартирай , така ще можеш да деинсталираш Аваст След това може да почистиш регистрите с CCleаner и инсталирай наново.Надявам се ,че съм бил полезен.

Неактивен Galin Todorov

• Потребител
  • Публикации: 102
    • Форума на Буковлък
има ли вариант часовника на компютъра ти да не е верен, но тогава би трябвало да пише"временно блокиран", другия начин е преинсталиране  на аваст върху стария, и после ако искаш чисти го с your uninstaller и пак го инсталирай
-Как се нарича компютър с инсталирана Nod32?
-Компютър без антивирусна защита.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Пробвах и да го деинсталирам ,за да го инсталирам на ново но ми пише че има грешка
А каква точно грешка ти дава когато се опиташ да го деинсталираш и да го инсталираш наново ?

Пробва ли съветите на другите потребители?  :)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен Galin Todorov

• Потребител
  • Публикации: 102
    • Форума на Буковлък
А каква точно грешка ти дава когато се опиташ да го деинсталираш и да го инсталираш наново ?

Пробва ли съветите на другите потребители?  :)

Aко ънинстал файла му е повреден поради някаква причина е норамлно да не иска да се деисталира, най-добре е пъво да се инсталира върху старата иначе ако я изтрие от програмни файлове трябва много да си играе по регистри и т.н. докато я махне изцяло
-Как се нарича компютър с инсталирана Nod32?
-Компютър без антивирусна защита.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Aко ънинстал файла му е повреден поради някаква причина е норамлно да не иска да се деисталира, най-добре е пъво да се инсталира върху старата иначе ако я изтрие от програмни файлове трябва много да си играе по регистри и т.н. докато я махне изцяло
Специално в този случай според мен не е добре първо да се инсталира върху старата и след това да деинсталира програмата, защото специално при антивирусните този метод може да доведе до неочаквани резултати. Най-добре е първо пълна деинсталация и след това отново инсталация. А когато има проблеми с деинсталацията просто може да се използва специално предназначена за това програма - > avast! uninstall utility ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...