Автор Тема: Проблеми със Skype  (Прочетена 9953 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
Проблеми със Skype
« -: Февруари 10, 2007, 08:03:02 pm »
От известно време имам проблеми със Skype версия 3.0.0.190. Първо-появяват ми се потребителите, които са offline, като online и обратното-тези, които са online, излизат все едно, че ги няма, а като ги набера-отговарят. Другият ми проблем е, че едните аз ги чувам, а те не ме чуват, а другите-те ме чуват, а аз не ги чувам. Тези проблеми се появиха от преди седмица. Нямам проблеми със слушалките, микрофона, драйверите или настройките, тъй като до сега всичко съм ползвал без проблеми, не съм пипал, инсталирал или деинсталирал нищо през последната седмица, направих всякакви проверки на устройствата, за които се сетих или четох из форумите, а и тестовият разговор протича без проблеми-чувам и микрофонът ми работи. Дали може да е свързано с връзката-вид на връзката, качество и т.н. Ако някой има подобни проблеми, допълнителни въпроси или някакви идеи, ще се радвам да ги сподели! Сега сложих и версия 3.0.0. 216.,  но нещата са същите.Пробвах с по-стари версии 2.0.0..... но нещата се влошават. Пробвах по другите форуми, но подобни проблеми не видях. Нямам и вируси-сканирах с Аваст, a-squared, Panda online i Kasperski online и нищо, дори някое скапано adware. Намерени вируси и заразени файла: 0 . Някой има ли идея каво може да е станало?
 ??? ??? ???

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Проблеми със Skype
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2007, 08:07:18 pm »
Здравей,

Честно казано не знам дали това ще помогне, но си струва да се опита: пробва ли да си създадеш нов акаунт, вместо да използваш стария си. На мен така преди време ми се беше бъгнал акаунта в Skype и всички потребители в списъка ми с приятели изчезнаха. Дано да помогне  ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен SASHO_BG3

• Новак
  • *
  • Публикации: 12
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2007, 05:20:40 pm »
имах същия проблем и ето какво трябва да направиш:деинсталираш текущата версия и пускаш търсачката да търси файлове със името скайп и ги изтриваш всичките.след това рестарт и инсталираш наново(препоръчвам ти да сложиш друга версия-ето тази например е много стабилна,няма грешкаhttp://zamunda.net/details.php?id=67185по стара е но е перфектна.пиши какво е станало.успех
« Последна редакция: Февруари 28, 2007, 05:29:18 pm от SASHO_BG3 »

Неактивен larycc

• avast! маниак
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2007, 05:44:47 pm »
Мерси за предложения линк, но имаме забрана да теглим торенти и не мога да си го изтегля. Пробвах с три-четири версии 2.0.... ама повечето не ми тръгваха-не знам от версиите ли е или  от линковете, дето ги теглих? На мене вече не ми прави впечатление това, дето в повечето случаи ми показва, че хората ги няма, а те са на линия и обратното. Ама това, дето понякога връзката е скапана-ме смущава-и не мога да преценя от какво е???

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2007, 06:42:05 pm »
Мерси за предложения линк, но имаме забрана да теглим торенти и не мога да си го изтегля.
Версията за която SASHO_BG3 ти даде линк може да я намериш и на http://filehippo.com/download_skype/?1909 - версия Skype 2.5.0.154 Final ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен larycc

• avast! маниак
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2007, 06:47:50 pm »
Мерси, точно от тук изтеглих въпросните версии, които не вървяха (и тази бе измежду тях). Понеже ги видях толкова много версии на едно и си помислих, че всичките са дефектни.

Неактивен SASHO_BG3

• Новак
  • *
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2007, 07:20:32 pm »
направи това което ти казах преди да инсталираш.иначе няма да има ефект

Неактивен larycc

• avast! маниак
« Отговор #7 -: Март 01, 2007, 05:28:34 pm »
Sasho, пробвах, ама пак нищо не стана-не иска да се зареди Скайпа, а преди това махнах вичко и рестартирах. Ще си карам с проблема, докато му намеря решение :'(

Неактивен SASHO_BG3

• Новак
  • *
« Отговор #8 -: Март 01, 2007, 06:55:57 pm »
тогава  си създай нов профил.след като се впишеш с новия профил няма да имаш нито един от старите си абонати.тогава се отписваш и се вписваш със стария профил(трябва само да влезеш със новия ).трябва да стане да му се не види и скайпа,нямa къде да отиде
« Последна редакция: Март 02, 2007, 02:04:41 pm от SASHO_BG3 »

Неактивен larycc

• avast! маниак
« Отговор #9 -: Март 02, 2007, 05:54:58 pm »
Мерси, ама толкова усилия за един скапан Скайп. Дето някой ми предлагаше да преинсталирам и ще се оправи. По друг повод се наложи преинстал, преинсталирах Windows-a ама и това не помогна. Тъй че ще си карам така. Благодаря на всички, които взеха отношение по проблема!!!

Неактивен elianX

• Новак
  • *
  • Публикации: 16
« Отговор #10 -: Декември 18, 2007, 08:15:32 pm »
тогава  си създай нов профил.след като се впишеш с новия профил няма да имаш нито един от старите си абонати.тогава се отписваш и се вписваш със стария профил(трябва само да влезеш със новия ).трябва да стане да му се не види и скайпа,нямa къде да отиде
Брилянтно  ;D

Неактивен protos

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 34
« Отговор #11 -: Януари 18, 2009, 12:26:21 pm »
Аз така и не разбрах какво е решението на пробблема \май не се намери такова\,но понеже и аз имам подобен проблем все пак ще попитам.Единствено имам проблем със това,че човекът отсреща не може да ме чува \скайпа все ме пита дали микрофонът ми не е заглушен-но не е \ ,понякога и двете страни не се чуваме , а понякога се чуваме,но това беше в началото. Дали е от самата връзка нещо,от програмата не вярвям да е  или нещо друго за което още не знам?  ::)

Неактивен larycc

• avast! маниак
« Отговор #12 -: Януари 18, 2009, 12:34:22 pm »
Не мога да ти кажа как се оправи проблемът. В момента съм точно с 3.0.0.216 и всичко е ок.Оправи се по някакъв начин, но мисля, че преди проблемът беше в натовареността на връзката между мен и отсрещната страна. Иначе откак тази версия проработи, не съм обновявал и няма да обновявам. От тогава досега разбрах, че програми, които не са жизненоважни като плеъри и др. е по-добре, като им се намери работеща перфектно версия и да не се обновяват, защото много рядко новите версии тръгват без проблеми.