Автор Тема: за аваст про  (Прочетена 3191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен diviq_marko

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 56
  • cska
за аваст про
« -: Декември 03, 2007, 03:26:55 pm »
видях 4е мога да си изтегля от този сайт на аваст   аваст про  ......та се чудя като я изтегля да не е някакво демо ......та натиснах да я изтегля и започнах да я тегля ...чудно ми е нали е платена в други сайтове трябва да дам пари и после  я дарпам .........отказах се да дарпам и за тва ви питам ....или след като я драпна ми трябва ключ акое е така дайте ключ плс.........и като драпна от тук http://avast.softvisia.com/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=29           значи ще имам аваста про на бг нали >>> :D :D                                  май трябва лиценз кав е  ключ ли ...ако е някой ключ плс дайте мног ще сам благодарен
« Последна редакция: Декември 04, 2007, 11:12:41 pm от diviq_marko »

Неактивен GlowNDark

• avast! bg support
  • Потребител
  • Публикации: 184
    • avast! antivirus bulgaria
Re: за аваст про
« Отговор #1 -: Декември 05, 2007, 01:37:53 am »
Версията достъпна за сваляне е тестова. Реално ако си домашен потребител може спокоино да ползваш home версията а ако толкова искаш avast! proffesional можеш да си я купиш, вече дадох сайт... Разликите между home и про не е много голяма, примерно про версията има script bloker и избщо про версията е с малко по-засилена защита защото е предвидена за защита на бизнес потребители, и  е платена... Информативно цената за avast proffesional за период от една година е около 80лв...

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
Re: за аваст про
« Отговор #2 -: Януари 07, 2008, 10:47:09 am »
видях 4е мога да си изтегля от този сайт на аваст   аваст про  ......та се чудя като я изтегля да не е някакво демо ......та натиснах да я изтегля и започнах да я тегля ...чудно ми е нали е платена в други сайтове трябва да дам пари и после  я дарпам .........отказах се да дарпам и за тва ви питам ....или след като я драпна ми трябва ключ акое е така дайте ключ плс.........и като драпна от тук http://avast.softvisia.com/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=29           значи ще имам аваста про на бг нали >>> :D :D                                  май трябва лиценз кав е  ключ ли ...ако е някой ключ плс дайте мног ще сам благодарен
Маркооо, Марко, чак сега ти видях поста.  ;D Гледам, че си ентусиаст. Със същия успех пиши на страницата на Microsoft и ги питай как да си легализираш Windowsa. Питай ги и за някой ключ (ако може), щото има една мизерия WGA,дето се опитва да прави проблеми.Оня ден пак се появи сред ъпдейтите на Уина. Ако се сетя още някоя програма, дето я искам - ще пиша ;D