Автор Тема: коментиране  (Прочетена 2251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен diviq_marko

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 56
  • cska
коментиране
« -: Ноември 28, 2007, 05:21:47 pm »
ткривам тази тема с цел всеки да напи6е каква антвирусна анти6пионска антитроянсак и т.н ИМА И Е ИМАЛ всеки да напи6е какви програми за сигурност е имал и как са работели преди ...... и какви защитни програми има и да напи6е защо е с тех и да каже мнение ...............................АЗ ЛИ4НО СЪМ ИМАЛ ANTIVIRUSNA KASPERSKI 5 И НЕ СЪМ ДОВОЛЕН ХВААН 2 3 ВИРУСА И ТВА ИМАЛ СЪМ И АНТИТРОЯН УЖ ДОБУР А ТОЛКОВА БАВНО СКАНИРА И НИЩО НЕ НАМИРА И ДРУГИ ТАКИВА ОТКА4ЕНИ ......... СЕГА СУМ СЪС АВАСТ ХОМЕ 4.7 И СЪМ ДОВОЛЕН ХВАНА 7 ВИРУСА ОТ КАКТО НАХНАХ КАСПЕРСКИ ....... ДОБРА Е WINDOWS CARE 2 ДОБРА Е ЧИСТИ РЕГИСТРИТЕ ОК Е SPY BOT SEARCH END DESTROY ДОВОЛЕН СЪ И ОТ НЕЯ .....................................................................................НАШИ6ЕТЕ ВА6ТЕ ПРЕДИ6НИ ТАКИВА ПРОГРАМИ И КАЖЕТЕ КАКВО НАМИРАХА И ЗАЩО СЕ ОТКАЗАХТЕ И НАПИ6ЕТЕ ЗА СЕГАШНИТЕ СИ И КАЖЕТЕ ЗАЩО СТЕ ДОВИЛНИ :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebest: :hesthebe