Автор Тема: Да сменим ли логото на САЙТА с ново (вече е сменено)?  (Прочетена 5610 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Здравейте  ;D

От тази седмица ще имам повечко време да се позанимая със сайта и форума ::)
Та като за начало нещо логото на главната страница на сайта не ми изглежда много добре и съм решил да го сменя  :P

Та затова искам да разбера и вие какво мислите? Да го сменя ли?

Подготвил съм нов вариант, който все още не е напълно готов (можете да давате предложения ;)  ), но според вас да оставя старото или да поставя това :

Мнения  ::)
« Последна редакция: Ноември 25, 2007, 02:11:40 pm от XMAS »
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
Пробвай и да видим какво ще стане, защото аз не мога да си го представя. Може и да си прав и с тази картинка да е по-добре? Но да чуем и други мнения!

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
Ето и втора-съвсем малко преработена версия на логото:  :)

Неактивен larycc

• avast! маниак
Що не пробваш вместо българското знаме, да сложиш някоя такава иконка като тази, дето си я сложил на обясненията за новите версии на Аваст, тази кръглата, в която пише BG?

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
Що не пробваш вместо българското знаме, да сложиш някоя такава иконка като тази, дето си я сложил на обясненията за новите версии на Аваст, тази кръглата, в която пише BG?
Ами, пробвах и такъв вариант, но наистина не стоеше добре  :-\

Между другото - вече има и трети вариант, който можете да видите на главната страница - на мен лично той най-ми допада (махнах иконата и така стои по-изчистено, според мен)  ::)

Неактивен larycc

• avast! маниак
Мисля, че така е по-добре. От личен опит съм се убедил, че като направиш нещо и после си казваш, че все може и по-добре и накрая малко по малко се оказваш много далеч от първоначалния вариант. Затова мисля на този етап да спра да коментирам. Ако някой предложи някакъв вариант с коренни промени тогава пак ще се включа в дебата. Все пак поздравявам Тео за ентусиазма, с който създаде, поддържа и развива тази страница ;) :D

Неактивен Popsi

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 26
Определено последния вариант най ми допада,доста по изчистено е отколкото другите два!

Неактивен diviq_marko

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 56
  • cska
вторият вариант ми най-харесва то и 3 тия ама от дясно няма логота на аваст а и за тва ;) ;) ;)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
Re: Да сменим ли логото на САЙТА с ново (вече е сменено)?
« Отговор #8 -: Ноември 25, 2007, 02:14:05 pm »
вторият вариант ми най-харесва то и 3 тия ама от дясно няма логота на аваст а и за тва ;) ;) ;)
Ами то темата вече е доста стара - моя грешка е че не съм я заключил  ::)
междо другото скоро може да има някой обновявания по логото и по сайта - да се надяваме, че ще ми остане време за това  :-\ ;)