Автор Тема: Няколко въпроса...  (Прочетена 4648 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен diviq_marko

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 56
  • cska
Няколко въпроса...
« -: Ноември 24, 2007, 03:21:16 pm »
от скоро имам avast home 4.7  ама все се 4удя как да разбера коя ми е то4но версията хелп  приме: 4.71004        4.7581  4.1001   мерси а и моля да кагете каква добавка да добавя пример   защитна стена анти троянска анти шпионска а и блкокнах няколко сайта 4рез  настройката блкок 4рез урл  и сега не мога да влезна там просто из4езна тази настройка ???  и за да влеза вав вбох треа да спра интертнет щита а не мога да го намеря  това блок по урл     моля да отговорите на тези вапроси ина4е сам доволен от аваста  ;) ;) ;)   а и се 4удя като натисна доле на иконата на аваст  а    има опция   ъпгрейд до аваст това какво е и добре ли е да го упфгрейдна ????
« Последна редакция: Ноември 24, 2007, 09:28:21 pm от XMAS »

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Няколко въпроса...
« Отговор #1 -: Ноември 24, 2007, 10:17:30 pm »
Здравей и добре дошъл  :)

от скоро имам avast home 4.7  ама все се 4удя как да разбера коя ми е то4но версията хелп  приме: 4.71004        4.7581  4.1001
Ами това е лесно - просто щракни с десния бутон на мишката върху иконата на avast! в системния трей и от менюто избери "За avast!..." и в показалия се прозорец "разгърни" първия ред и там ще намериш информацията, която ти е нужна  ;) (последната верси на програмата е 4.7.1074)

омоля да кагете каква добавка да добавя пример   защитна стена анти троянска анти шпионска
Ами ако се разровиш из форума ще намериш доста инфо ... примерно за стена може да ползваш COMODO, а за anti-spyware може да ползваш a-squared Free, и двете програми са безплатни  ;)

блкокнах няколко сайта 4рез  настройката блкок 4рез урл  и сега не мога да влезна там просто из4езна тази настройка ???  и за да влеза вав вбох треа да спра интертнет щита а не мога да го намеря  това блок по урл
Ами настройката няма как да изчезне - за да премахнеш блокирането на сайтове, просто махни адресите им от списъка - > Контролен Панел на Резидентната Защита -> Интернет Щит -> Настрой.. -> URL Блокиране  ;)

а и се 4удя като натисна доле на иконата на аваст  а    има опция   ъпгрейд до аваст това какво е и добре ли е да го упфгрейдна ????
Ами не ако е за обновяване до професионалната версия - това зависи от теб, но имай в предвид че Професионалната версия е платена, а също така Домашната версия ти върши същата работа като професионалната. Така, че според мин няма смисъл  ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен diviq_marko

• Начинаещ
  • **
  • cska
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2007, 10:37:27 pm »
сори за правописа ;) ;)   само да ми каже6 каде е тва за интернет щит защото не го намирам там кадето бе6е преди ...контрол на защита при достъп..... преди там бе6е  а сега там намирам само outlook  p2p 6tit   direktni saob6teniq i internet po6ta

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2007, 10:50:02 pm »
сори за правописа ;) ;)   само да ми каже6 каде е тва за интернет щит защото не го намирам там кадето бе6е преди ...контрол на защита при достъп..... преди там бе6е  а сега там намирам само outlook  p2p 6tit   direktni saob6teniq i internet po6ta
Много странно - сигурен ли си че го няма там ? Да не би да е по-надолу в списъка?

Между другото, промених заглавието на темата - струва ми се по-подходящо от старото - дано нямаш нищо против ;)
« Последна редакция: Ноември 24, 2007, 10:58:39 pm от XMAS »

Неактивен diviq_marko

• Начинаещ
  • **
  • cska
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2007, 11:11:57 pm »
да проверих ..няма го..ни6то 4е си променил .... вижте и моята тема ж за сайта плс и добавете..

Неактивен diviq_marko

• Начинаещ
  • **
  • cska
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2007, 08:58:46 am »
а да по надоле е било мерси 4е ми каза ;)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2007, 02:10:23 pm »
а да по надоле е било мерси 4е ми каза ;)
Няма защо 8)