Автор Тема: Symantec AntiVirus  (Прочетена 5727 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nikita

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Symantec AntiVirus
« -: Ноември 02, 2007, 12:29:51 pm »
Здравейте! Можете ли да ми кажете нещо за Symantec AntiVirus? До колко е надежна тази програма?

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
Re: Symantec AntiVirus
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2007, 06:15:02 pm »
Не ти трябва-лесно се слага, трудно се маха , а и не ми хареса като я ползвах. По-добре не си я слагай!

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #2 -: Ноември 06, 2007, 05:49:04 pm »
Здравейте,

Аз лично нямам никакви впечатления от Symantec Antivirus и затова не мога да ви помогна, единственото нещо което знам, е че наистина се слага лесно, но след това се премахва доста трудно (говорим за цялостно премахване на програмата от системата)  :)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен CNews

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 57
« Отговор #3 -: Май 26, 2008, 05:11:04 pm »
Здравейте,

Аз лично нямам никакви впечатления от Symantec Antivirus и затова не мога да ви помогна, единственото нещо което знам, е че наистина се слага лесно, но след това се премахва доста трудно (говорим за цялостно премахване на програмата от системата)  :)
Аз съм с AvasT!ANtiViRuS 4.8 Home(free) licensed with key

Неактивен Fix problem

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 26
« Отговор #4 -: Май 26, 2008, 08:20:38 pm »
Не я слагай. Освен , че се маха трудно нищо не лови. Слагай нод32 или аваст! и си свиркай  ;)

Неактивен PeshoBG

• Новак
  • *
  • Публикации: 17
« Отговор #5 -: Май 27, 2008, 12:03:54 am »
Здравейте,
относно Symantek/Norton/AV:
Lary, какво имаш впредвид "трудно се маха"?

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
« Отговор #6 -: Май 28, 2008, 06:40:17 pm »
Здрасти, отдавна беше и вече ен си спомням, но май с отверката го махах ;D Иначе наистина, нещо не се деинсталира коректно, останаха някакви записи някъде и след това почна да излиза някакво съобщение на монитора, което, каквото и да правиш, си стоеше най-отгоре, върху всички отворени стрраници. НО наистина не си спомням, щото беше преди 3 години.

Неактивен PeshoBG

• Новак
  • *
  • Публикации: 17
« Отговор #7 -: Май 31, 2008, 11:32:46 pm »
Hi,
Доколкото си спомням Simantek предлага специализирана програма за деинсталация на нейните продукти.Независимо от това някой записи в регистъра остават.Последното
е характерно за почти всички програми/особено Trial версийте/,но при някой от тях разработчиците прилагат различни прийоми с цел максимално затрудняването на
"ръчното" им почистване/например използуване на различни позволения/permissions/ за манипулация на регистъра/.
В този аспект лично съм имал проблеми със "Zone Alarm".
Това е и един от начините дадена AV програма да не може да терминира открит от нея зловреден код.