Автор Тема: Предложение  (Прочетена 3267 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
Предложение
« -: Октомври 24, 2007, 09:38:23 am »
А честита ти и квартира, XMAS ;) Едно предложение- надявам се, че имаш съквартиранти, които имат компютри. Ако са с различни антивирусни - тествайте се и вижте напр. за един месец кой ще има най-много гадини в компа. За целта естествено ще трябва да посещавате съмнителни сайтове, но само с научна цел  ;D ,  И примерно другия месец ще можеш да пуснеш твоя класация на антивирусните. НА мен ще ми е интересно да видя кво ли е станало :)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Предложение
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2007, 09:17:57 pm »
А честита ти и квартира, XMAS ;)
Мерси  ;D

Едно предложение- надявам се, че имаш съквартиранти, които имат компютри. Ако са с различни антивирусни - тествайте се и вижте напр. за един месец кой ще има най-много гадини в компа. За целта естествено ще трябва да посещавате съмнителни сайтове, но само с научна цел  ;D ,  И примерно другия месец ще можеш да пуснеш твоя класация на антивирусните. НА мен ще ми е интересно да видя кво ли е станало :)
Ами опасявам се, че няма да стане защото единствения компютър в квартирата е моя - и той естествено е с avast! Pro  ;D Така, че за сега поне нямам възможност за такива тестове  ::)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
« Отговор #2 -: Ноември 24, 2007, 02:18:24 pm »
Ей, нищо не каза за студентството- как е? Как върви? Има ли нещо интересно? И толкова ли нямаш 2-3 колеги с други антивирусни да си направите едно състезание и да кажеш коя антивирусна е най-добрата ;)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2007, 09:27:24 pm »
Ей, нищо не каза за студентството- как е? Как върви? Има ли нещо интересно?
Ами как да върви - добре естествено, много е весело (особено сега, когато имаме контролни  ;D ), но най-веселото предстои януари месец  ::) (изпитите)  ;D
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...