Автор Тема: Голям проблем с аваст  (Прочетена 2720 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен POWER

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 57
Голям проблем с аваст
« -: Септември 25, 2007, 09:11:57 pm »
Моля помогнете!!!
Дне си преинсталирах компютъра и си изтеглих аваст.Направо последната версия 1043.Сега обаче като реших да видя дали действа и изтеглих няколколко кейлогъри и спаируети,които преди засичаше ,днес не ги засече!Опитах да обновя,но ми изписа,че няма повече обновляния.Та искам да пробвате да ми помогнете ;) !

П.С Може ли да е от това ,че изтеглих направо най новата версия на аваст???

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Голям проблем с аваст
« Отговор #1 -: Септември 26, 2007, 09:57:15 pm »
Здравей,

Ами по принцип няма значение дали ще инсталираш по-стара и после по-новата версия или ще инсталираш направо по-новата.  ;)

Относно проблема - сигурен ли си че преди avast! е засичала тези вредители ? Ако е възможно прати ми тези файлове на мейла (о възможност файловете да са в архив защитен с парола - напиши ми и паролата в мейла) , или ми прати линкове да си ги дръпна (линковете ми ги прати като лично съобщение) - аз ще проверя и при необходимост ще препратя файловете на alwil software.

Понякога антивирусната дава фалшиви тревоги за някой файлове и след това отстранява проблемите, ако има тачика - та възможно е и ситуацията с тези файлове да е същата. Или също понякога, антивирусните компании временно деактивират дадена дефиниция, и след това пускат нова по-добра дефиниция. Та има доста варианти  :)

И накрая - съжалявам за закъснението, но просто така се получава напоследак  :-\
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...