Автор Тема: Грешка 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Неизвестна грешка  (Прочетена 2068 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Анета

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
  • avast! потребител
Моля,да ми помогнете, от два дни една игра във фейсбука не иска да се отвори изписва ми :

До уеб страницата на адрес http://fb.bubble.zyn...=0&fb_bmpos=2_0 може временно да няма достъп или да е преместена за постоянно на нов уеб адрес.
Грешка 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Неизвестна грешка.
Играта не се отваря и на компютъра ми и на лаптопа, с Google Chrome. На компютъра пробвах с Mozila  и пак не става, другите игри ми ги отваря само тази не ,Моля да ми кажете какво да направя, може ли да е проблема от играта

Неактивен Еди

• Потребител
  • Публикации: 117
Re: Грешка 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Неизвестна грешка
« Отговор #1 -: Март 08, 2013, 03:12:32 pm »
Извинявай, ама да попитам все пак - този твой проблем какво общо има с АВАСТ, че гп задаваш тук? Двата ти браузъра са ти отговорили за възможната причина. Аваст нещо да ти е казал по въпроса?

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Грешка 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Неизвестна грешка
« Отговор #2 -: Март 08, 2013, 10:01:07 pm »
Здравей,

Как установи, че проблема може да е свързан с аваст! ? Но за да бъдем сигурни можеш ли да пробваш да изключиш Интернет Щита на програмата и да пробваш дали линка се отваря (Отваряш интерфейса на програмата -> Сигурност -> Антивирус -> Интернет Щит -> Спри/бутона в горния десен ъгъл, рестартираш браузъра и проваш да отвориш проблемния линк). :)

Също така, ще е добре да споменеш каква операционна система ползваш и коя версия на аваст и на chrome. Можеш ли също да дадеш точен линк, за да мога и аз да изпробвам. ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...