Автор Тема: Проблем с ъпдайтването на аваст  (Прочетена 1926 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Zheleev

• ...
  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • avast! потребител
Проблем с ъпдайтването на аваст
« -: Август 31, 2012, 01:07:11 am »
Здравейте , преди бях с аваст четири професионал , но го премахнах , за да пробвам новият аваст и наистина има подобрения по програмката и е по - добра. С аваст седем фрее съм , но от както съм го инсталнал не се ъпдайтва автоматично , а в настройките съм го задал да е автоматично. Смисъл такъв искам да кажа , че не ми изкача прозорчето , което казва , че програмата е била ъпдайтната. Друг проблем нямам. Ако някой ми каже , как да го направя така , да изкача прозорцето и да казва ,че се е ъпдайтнала. Благодаря предварително. Всичко останало е точно ! :)
:)))))))))))))))

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: Проблем с ъпдайтването на аваст
« Отговор #1 -: Август 31, 2012, 10:10:40 am »
Здравей,

Може ли едно малко уточнение. Програмата просто не показва съобщението, че вирусната база данни се е обновила, но реално базата данни се обновява, или не показва съобщението и не се обновява ? Също така каква операционна система ползваш и коя точно версия на програмата (примерно 7.0.хххх).
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен Zheleev

• ...
  • Новак
  • *
  • Публикации: 20
  • avast! потребител
« Отговор #2 -: Август 31, 2012, 01:49:37 pm »
Проблем е там , че програмата е дадено автоматично да се ъпдайтва , а нито прозорчето , че се е ъпдайтнала , а и програмата не иска да се ъпдайтни , смисъл такъв. Автоматично зададено е ядрото за вирусите да се ъпдайтва , а вече от 1 седмица не ми е изкочило прозорчето и почти винаги ръчно е ъпдайтвам.

:)))))))))))))))

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2012, 01:11:20 pm »
Здравей,

Можеш ли да пробваш да ресетнеш настройките на програмата от Settings -> Troubloshooting -> Restore factory defaults
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...