Автор Тема: ВАЖНО Съобщение  (Прочетена 3268 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
ВАЖНО Съобщение
« -: Февруари 07, 2011, 07:05:12 pm »
Здравейте,

Искам само да ви уведомя, че тази седмица форума ще бъде без надзор от мен ( от 07 до 13 Февруари), тъй като ще бъда извън страната (ще се опитам да го посетя но не давам гаранции) и няма да имам нужното време. А в началото на другата се надявам да мога да ви разкрия повече новини около новата версия 6 и бъдещите планове на avast! ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
Re:ВАЖНО Съобщение
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2011, 01:17:06 am »
И така, аз се завърнах. Миналата седмица бях на посещение в офиса на AVAST Software (в Прага), по покана на компанията  ;D
Там ни запознаха с бъдещите планове на фирмата, както и с няколко новости, които ще бъдат разкрити съвсем скоро. За сега мога само да разкрия, че финалната версия на версия 6 ще бъде пусната на 23-ти Февруари (ако няма някакви неочаквани забавяния), като с това и ще бъде пуснат и изцяло обновен сайт на компанията. През 2011 също трябва да излязат на бял свят няколко нови продукта и услуги, които за сега ще останат в тайна. (например avast! BARD CD ще бъде заменен от avast! Rescue CD, като цената на този продукт ще бъде символичните 10 долара, тъй като той ще бъде базиран на Windows 7 платформата и фирмата трябва да плаща лиценз за ползването на Microsoft ).

За сега е това. Преживяването беше незабравимо, ще се постарая в скоро време да публикувам малко снимки от тази среща ;)

Неактивен Galin Todorov

• Потребител
  • Публикации: 102
    • Форума на Буковлък
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2011, 11:29:22 pm »
А знаеш ли как ще се обновява с версия 6 ? В смисъл трябва ли да се деинсталира 5.1 преди да инсталирам новата или върху нея? Питам понеже съм я сложил на една дузина познати, не много запознати с IT-то като цяло, пък аваст е кажи-речи автоматична в почти всички отношения и да знам какво да ги правя :D
-Как се нарича компютър с инсталирана Nod32?
-Компютър без антивирусна защита.

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2011, 07:21:40 pm »
А знаеш ли как ще се обновява с версия 6 ? В смисъл трябва ли да се деинсталира 5.1 преди да инсталирам новата или върху нея? Питам понеже съм я сложил на една дузина познати, не много запознати с IT-то като цяло, пък аваст е кажи-речи автоматична в почти всички отношения и да знам какво да ги правя :D
Не, няма да има нужда от деинсталиране на старата версия - всичко ще може да се обновява през обновяващият механизъм на програмата ;)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
« Отговор #4 -: Март 19, 2011, 07:47:18 pm »
http://www.facebook.com/album.php?id=38282497425&aid=269533 Ето снимки от срещата в avast! на която присъствах ;)

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
« Отговор #5 -: Март 20, 2011, 10:51:12 pm »
Хакер, вземи напиши кой кой е на тая среща. Щото много лелки и чичковци виждам, а младежта липсва  :D

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
    • avast! на Български
« Отговор #6 -: Март 24, 2011, 09:56:31 pm »
Ами не мисля, че искам да тагвам снимки, тъй като не са в моя албум. Само ще кажа, че аз съм на 20-тата, 23-тата, 29-тата, 48-смата, 52-рата, 54-тата, 57-мата снимки ;)

Неактивен larycc

• avast! маниак
  • Публикации: 306
« Отговор #7 -: Март 25, 2011, 09:55:30 am »
Значи сега ние да открием кой е повтарящият се хакер на тези снимки  ;D