Автор Тема: ПРОБЛЕМ САС ГАМЕ ГУАРДА НА АРЧЛОРД ОНЛАИН ИГРА ПРИ ВЕР 5.1  (Прочетена 2798 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен poizonbg

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
  • avast! потлебител
ЧЕТОХ,че са управили проблема сас геим гуарда на накои игри но при тази има проблем.може ли некои да докладва за този проблем.авно проблема е сас бехавиор шилда на аваст.http://global.nprotect.com/index.php. това е саита ще бада много благодарен защото обичам аваст антивирус.и не ми се замена ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен Sergio

• King
  • Потребител
  • Публикации: 131
  • avast! hunter
ЧЕТОХ,че са управили проблема сас геим гуарда на накои игри но при тази има проблем.може ли некои да докладва за този проблем.авно проблема е сас бехавиор шилда на аваст.http://global.nprotect.com/index.php. това е саита ще бада много благодарен защото обичам аваст антивирус.и не ми се замена ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Gaming mod има, не gameguard !
  За онлайн игра ли става на въпрос ?
  Аз онлайн игри не играя и от правописа ти едвам разбирам, какво имаш на предвид.
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 12:07:25 pm от Sergio »

Don't Worry, Be Free.

jovanoty

• Гост
При мен линка не не работи !

Неактивен poizonbg

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
така самата игра има геим гуард. и нешто не се разбират сас аваст5.1.Играта е онлаин

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
така самата игра има геим гуард. и нешто не се разбират сас аваст5.1.Играта е онлаин
Можеш ли да дадеш линк към играта, защото този линк който си дали не работи  ::)
Също така можеш ли да пробваш да премахнеш Щита по поведение и да видиш дали все още имаш проблеми ? (Add/Remove Programs -> avast! antivirus -> Modify/Промени - и след това махни отметката на Щита по поведение и рестартирай)

А коя точно версия на програмата ползваш ?
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен poizonbg

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
http://archlord.webzen.com/ ето линк кам играта. и ще пробвам без шилда на аваст вер 5.1.889

Неактивен Еди

• Потребител
  • Публикации: 117
Малко отклонение от темата, но защо не се научиш да пишеш грамотно! Писане само с главни букви във форумите е КРЕЩЕНЕ или ВИКАНЕ на събеседника. Всяко ново изречение се започва с главна буква. Думи в българския език като: сас, гаме, гуард и т.н. няма.

Неактивен poizonbg

• Новак
  • *
  • avast! потлебител
Сега тествам новата бета на Аваст ,вер. 6.0 и немам проблем сас онлаин играта.Бетата се даржи доста стабилно,това е голям напредак за аваст ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Сега тествам новата бета на Аваст ,вер. 6.0 и немам проблем сас онлаин играта.Бетата се даржи доста стабилно,това е голям напредак за аваст ;D ;D ;D ;D ;D
Това щеше да бъде следващото ми предложение, но виждам, че ти ме изпревари  ;D
Радвам се че проблема е решен ;)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...