Автор Тема: ПОМОЩ  (Прочетена 2301 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен donem

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
ПОМОЩ
« -: Март 04, 2009, 03:09:57 pm »
Че съм зле - така е , но се сблъсках с проблем , който ме тормози вече 2 дни , затова решавам да ви потормозя и вас :)

Може ли някой да ми каже ЗАЩО?
Преди 2 дни си пуснах компютъра и забелязах , че съм ънлогнат от 2 торент сайта - замунда и дийпсийк. Пиша си аз никнейма и паса , но не става. Правя си нови регистрации [направих поне по 4 :)] регистрацията е успешна , но като посегна да се логна и пак все едно ме няма :) , смених си пасс през имейла - успешно и пак не става , пробвах с регистрации на приятели , които си им работят и пак не става. От какво би могло да бъде това и как да се справя със ситуацията. Сканирах с аваст и нямам вируси , а и това е нормално , защото компа ми е почти празен , за да бъде заразен :). А и що за вирус ще да бъде - нямам проблеми с нищо , но не мога да си влизам в регистрациите:)

ПФФФФФФФФФФФФФФ ПОМОЩ  ;)

Неактивен sergo_k

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 92
    • Вашата софтуерна визия
Re: ПОМОЩ
« Отговор #1 -: Март 04, 2009, 03:37:14 pm »
Опитай да влезеш през друг браузер - например Firefox или Opera.
Ако паролата я набираш на цифровата клавиатура ( тази вдясно ), опитай да набереш цифрите от тези дето са отгоре над буквите.

...и дай малко повече информация как се е получило, преди да се случи да си правил нещо по-специфично на компа, и т.н.

Неактивен donem

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #2 -: Март 04, 2009, 04:12:44 pm »
Абсолютно нищо не съм правил.
Забравих да спомена като информация , че и  в двата случая ми пише "Трябва да позволиш бисквитките" [има се впредвид cookies от и-нет настройките] цъкнах всички кукита алолнати :) и пак не става , пък и след като не съм бутал никога кукис и си ми е работело както трябва , как така изведнъж проблема от cookies...

пробвах всякак , направо я копирам и паствам и пак не става , ако искаш ще ти дам ник и пас - на теб ще ти работи , но аз не мога да влезна

ЕДИТ: БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО :) :) :) от браузера е :) оправи се :) :) :) Сега ако имаш време бих се зарадвал ако ми кажеш как така се е прецакал интернет експлоръра ?
« Последна редакция: Март 04, 2009, 04:22:50 pm от donem »

Неактивен sergo_k

• Начинаещ
  • **
  • Публикации: 92
    • Вашата софтуерна визия
« Отговор #3 -: Март 04, 2009, 05:59:54 pm »
Аз няма как да ти кажа от какво се е прецакал Интернет Експлорера.
Отвори експлорера и иди на Tools => Internet Options => Restore или Reset има един бутон и след това рестартирай експлорера и виж дали няма да се оправи.
също така сканирай и с тази програма http://www.download.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html?part=dl-10804572&subj=dl&tag=button пусни я на бързо сканиране и ако намери нещо го изтрии !