Автор Тема: GSM-ите  (Прочетена 4246 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен elianX

• Новак
  • *
  • Публикации: 16
GSM-ите
« -: Февруари 04, 2008, 07:33:09 pm »
Привет!
От дълго време ползвам една моторолка-три години станаха май.Стара е вече.Мисля си, какъв да е следващият.Харесвам някои модели на Sony Ericson.Вие какви ползвате? Споделете     :)

Неактивен XMAS

• avast! translator
  • Администратор
  • avast! freak
  • Публикации: 1115
    • avast! на Български
Re: GSM-ите
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2008, 09:07:25 pm »
Здравей,

Ами и аз ползвам една стара моторолка - MPX200 - модел 2003 година. Но съм доста доволен от нея е не мисля да я сменям  :D

А що се отнася до това какъв нов модел да ти препоръчаме - ами първо кажи с какъв бюджет разполагаш ?  :)
You've Got To Get Close To The Flame To See What It's Made Of...

Неактивен elianX

• Новак
  • *
« Отговор #2 -: Февруари 06, 2008, 11:27:34 pm »
Е,като ги нямам в момента в брой-има и други варианти.Кредит или на изплащане.Интересно ми е, че някой е маниак за мелодийки,друг да си снима нещо.За целта подходящи са различни модели телефони.Аз като си взех тази Моторола 365 Е , тогава си мислех-"има голям дисплей,камера".Малко след това се появиха далеч по-модерни.Вече май не съм толкова запалена,но покрай тази тема нещо може да ме впечатли.И дано  :)   

Неактивен GlowNDark

• avast! bg support
  • Потребител
  • Публикации: 184
    • avast! antivirus bulgaria
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2008, 07:07:59 pm »
Точно това е въпроса, че "някой е маниак за мелодийки, друг да си снима нещо". Така, че трябва да се насочиш към това което искаш да правиш ти на телефона си и да вземеш това което е най-подходящо за нуждите ти. Има и модели които включват всичко, но те са доста скъпи N95 примерно. Бих ти препоръчал sonyericsson по отношение на цена-качество са най-добри в момента, ноките също са добри но са малко по-скъпи. Sonyericsson са разделили моделите си според фумкционалноста си W са за музика, K са за снимки и т.н.

Неактивен elianX

• Новак
  • *
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2008, 10:28:25 am »
Да,точно така.Sony Ericson K500i прави доста читави снимки,а може и да се сва'лят джава игри на него.(аз все още се захласвам по судоку  :) ).А и мелодии може да му се качват с кабел от компа.Та затова ми хареса този модел.От Nokia, N-сериите са високо технологични (ако мога така да се изразя).Но ги виждам само в интернет.Тука в магазините повечето апарати са неоправдано скъпи.Напоследък скайпи си рекламира някакви скайпфони.Явно има телефони на които се инсталира софтуеър на скайпи.Само едно не ми е ясно-казват че разговорите са безплатни,но през интернет ли минават?Друг е въпросът кога ли ще навлязат и у нас.

Неактивен GlowNDark

• avast! bg support
  • Потребител
  • Публикации: 184
    • avast! antivirus bulgaria
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2008, 11:58:32 am »
Да,точно така.Sony Ericson K500i прави доста читави снимки,а може и да се сва'лят джава игри на него.(аз все още се захласвам по судоку  :) ).А и мелодии може да му се качват с кабел от компа.Та затова ми хареса този модел.От Nokia, N-сериите са високо технологични (ако мога така да се изразя).Но ги виждам само в интернет.Тука в магазините повечето апарати са неоправдано скъпи.Напоследък скайпи си рекламира някакви скайпфони.Явно има телефони на които се инсталира софтуеър на скайпи.Само едно не ми е ясно-казват че разговорите са безплатни,но през интернет ли минават?Друг е въпросът кога ли ще навлязат и у нас.

Разговорите по SKYPE са безплатни, но интернет не е :) Друг е въпроса дали ако ползваш интернета от mtel те ще ти позловат да ползваш skype по него :))